İYHD Forumlar Genel Site Sözleşmesi – Site Yararlanma Koşulları – Çekinceler

1 ses , 0 yanıt
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2071

  istemioral
  Anahtar yönetici
  @istemioral
  1. İYHD Web sitesi içinde yer alan tüm bilgi ve dokümanlar amatör amaçlarla ve işyeri hekimlerine yararlı olması amacı ile hazırlanmıştır. Her ne kadar bu web sitesinin gerek güncellenmesi, gerek her türlü hazırlığı aşamasında son derece titizlik gösteriliyor olsa da Site içinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve Site’ den verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.
  2. Site içinde yer alan çalışmalar İşyeri Hekimi Meslektaşlarımız tarafından hazırlanmış olduğundan bilimsel ve güvenilir niteliktedirler. Bununla birlikte İYHD Web Sitesi ve İYHD Yönetim Kurulu Üyeleri ile Site Yönetimi çalışmaların içerdiği bilgilerin güvenilirliği (ve özellikle güncelliği) konusunda hukuki güvence vermezler.
  3. Bu sayfalardan okuyucu olarak veya her ne suretle olsun yararlanan tüm konuklarımız ile üyelerimiz bu sayfalarda yer alan tüm yükümlülük, talep, telif kuralları ve yararlanma koşullarını kabul ettikleri ve bunlara aykırı davranışlarının hukuki ve cezai sorumluluklarını gerektireceğini anladıklarını kabul ve taahhüt ederler.
  4. İYHD Web Sitesi “herkese açık” ve “üyelere özel” hizmet verecek şekilde iki farklı platforma sahiptir.
  5. İYHD Web Sitesine üyelik İşyeri Hekimleri Derneğine üyelik yolu ile gerçekleşir. Üyelik koşulları için üyelik koşulları linkine başvurulmalıdır.
  6. Siteye ziyaretçiler veya üyeler tarafından gönderilen mesajlar ve her türlü içeriğin yayını konusunda inisiyatif Site Yönetimine aittir. Site yönetimi yayınlanan yazıların gerek gördüğünde içeriğini, görünümü, site içindeki yerini değiştirebilir veya yayından kaldırılabilir.
  7. Sitenin faaliyet ve hizmetleri ticari bir gaye taşımamaktadır ve site tüm bu faaliyetleri (ücretsiz e-mail, forum, yazışma grubu, bülten, arama motoru vb.) ve yararlanma koşullarını önceden bir duyuru yapmadan değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.
  8. Sitenin kalitesini korumak için kurallara aykırı mesajlar Alan, Forum, Site Yöneticileri veya Koordinatörler tarafından ayrıca bir uyarı yapılmadan kısmen ya da tamamen silinebilir, gerekli görülen durumlarda mesaj sahibinin site üyelerine özel sayfalara ya da siteye girişleri ve katılımları sınırlanabilir veya tamamen kaldırılabilir.
  9. Site üyeleri ve siteden yararlanan herkes İYHD Web Sitesinin ilkelerine ve site kurallarına uymakla yükümlüdür.

   

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.